Вікна в низькоенергетичних будівлях

Термін “низькоенергетичні будівлі” має досить широкий діапазон.

Починаючи від будівель, будівництво яких волога товщиною ізоляції і кращі вікна, через будівель будуються системи вентиляції з рекуперацією тепла і привести до будівель, які встановлені теплові насоси, фотоелектричні і  т.д.
шляхи і засоби, щоб побудувати “низький енергоефективності будівель” багато, і часто вони використовуються разом, але спільний знаменник для всіх з них є те, що споживання енергії на опалення в них істотно нижче поточних правил. Тим не менш, жодних конкретних певне значення не визначився, чи є будівля “низької енергії”. Орієнтовно передбачається, що споживання енергії на опалення в “низьких будівель енергії” не повинна перевищувати 50 кВт · год / м2 на рік.


Будівництво Енергозберігаючі необхідно у всіх розвинених країнах, у зв’язку з їх великими перевагами. Це призводить не тільки до значної економії в споживанні енергії для опалення, а й створює значно більший комфорт і м’який характер. Нормативні вимоги в інших країнах постійно зростає, щоб відповідати новим більш високі стандарти комфорту, захисту довкілля та скорочення викидів вуглекислого газу, а також скоротити споживання енергії на опалення, прагнучи до досягнення мети закріплені в Європейській директиві 2020.
Концепція “пасивного будинку” є логічним продовженням ідеї “будівель з низьким енергоспоживанням”, який в даний час визначає, об’єднує і визначає конкретні критерії, за якими відповідають вимогам стандарту на “Passive House». Заснована в 1992 році. д-ра Вольфганга Feist, засновник і директор Інституту пасивного будинку в Дармштадті, Німеччина, стандарт швидко зростає в багатьох інших країнах, і в даний час налічується більше 40 000 будівель, які відповідають критеріям цього провідного стандарту з низьким рівнем енергії. По суті, Що відрізняє Standard “пасивний будинок” від “низької енергоефективності будівель» є спробою максимально тепло від сонця і зменшити споживання енергії для опалення нижче 15 кВтг / м2 на рік до цілісної системи команда дизайнерів (герметичність 0,6 -1ch, дизайн без теплових мостів) і використовувані в основному пасивні компоненти (U-цінності оболонки при 0,15 Вт / м ² K, U-значення вікон і дверей під 0,85 Вт / m²K, ефективність рекуперації тепла повітря вище 75%).

 

“Пасивний будинок” не споживається нічого іншого, ніж те, що поміщається в “niskoenergiinite будівель.” У ньому, проте, будівля розглядається як органу, в якому всі компоненти взаємопов’язані і підпорядковані головній меті – досягнення споживання енергії для опалення, зі значеннями, які дозволяють опалення та охолодження будівлі буде здійснюватися тільки по повітрю без Необхідність будівництва нагрів або охолодження системи. ПЕРЕВАГИ “пасивного будинку”, щоб “низької енергії будівлю” вище економічна ефективність і комфорт житла, досягнення виключною енергоефективності. Знання цих переваг призведе до швидкого розвитку будівельної стандарту “пасивного будинку” в нашій країні, як і в багатьох інших європейських країнах.

Коментарі закрито.