Скляні двері

Завдяки своїм численним естетичним якостям, скло стало широко поширеним архітектурним елементом, використовуваним як екстер’єру та інтер’єру житлових і громадських будівель. Сьогодні, більшість проектів включають скло в якості основного або допоміжного акцентом в інтер’єрі – у вигляді дрібних деталей до суцільноскляних перегородок. Вони справляють враження легкості, свободи, світла і простору.

steklo

Розділення кімнат зі склом означає максимальне використання природного світла.
Скляні двері забезпечують функціональність і виняткову індивідуальність – кожні двері виконана відповідно до необхідними розмірами і дизайном. Сучасні технології обробки скла дозволяє створювати різні форми і візерунки на поверхні, даючи самобутність і стиль двері. Живопис на склі є одним із способів перетворити скляні двері в індивідуальному, неповторному стилі будинку або офісу. Піскоструминна – повне або часткове – це ще один варіант для лікування, досягнення однакового, непрозорою поверхні, дозволяючи потік світла. Для більш вираженого бачення, двері може бути встановлена ​​з разі особливої ​​алюмінієвого профілю, природний колір або пофарбована каталог RAL.

stekliani dveri
Нинішня тенденція вимагає зменшення видимих ​​елементів корпусу, приховати всі механізми, щоб створити відчуття легкості двері. Скляні двері можуть бути класичними, розсувні або повністю автоматичному режимі, в якому двері світло і тихий хід. Надійність і простота експлуатації арматури мають першорядне значення для кожних дверей, так що все запропонували ряд інтер’єрних аксесуарів дати вам гарантію на тривалий термін служби і бездоганний функціональності.
Скляні двері виготовляються зі скла товщиною 8 або 10 мм, який термічно загартоване, які робить його значно більш ударостійкий, ніж у звичайного скла.

Метки:

Коментарі закрито.