Технологія Kommerling 76

Kommerling 76 є абсолютно новою і сучасною системою камер для вікон ПВХ – вікон і дверей. Найвища якість, реальне скорочення теплових втрат, оптимальною ізоляції, високий рівень безпеки від злому і широкий вибір кольорів і функціональності, значно поліпшити якість будинку. Koemmerling 76 , безумовно, правильний вибір -. найкраща віконна система Koemmerling 76 ніяких компромісів – НЕ поєднує в собі всі переваги сучасного вікна – від дизайну і функціональності пік статичний, надзвичайно високу теплову захист, екологічність і низькі ціни для даного класу столярних виробів. Koemmerling 76 задовольняє всім поточним і важливо для всіх майбутніх потреб.

okna

 

Дизайн Koemmerling 76 є настільки інноваційним – він може поєднувати сучасну потрійним склінням спеціальними функціональними скління до 48 мм. В результаті розумної нової технології, система може бути встановлена ​​швидко, чисто і з мінімальними зусиллями, тому це можна замінити свої старі вікна з нової, сучасної Koemmerling 76 буде чистий і швидкий процес.

Глибина Будівництво – 76 мм
Підвищення ефективності використання електроенергії та значної економії енергії з новою системою visokoizolirashta з коефіцієнтом теплопередачі Uf = 1,1 Вт / м2К

Поліпшення якості життя, завдяки повній звукоізоляцією
Додаткова безпека в результаті захисту від злому
Простота в обслуговуванні, стабільним і стійким до погодних поверхні
Повернення на інвестиції завдяки свого довгого життя і відмінна якість
Дозволяє вставляти скла 48 мм
Ви можете замовити Koemmerling 76 в LUXPLAST до кінця 2014 року за тією ж ціною, як 70-мм системи столярні вироби з ПВХ Koemmerling.

Коментарі закрито.