Зміна вікон

Старі вікна випускають величезну кількість тепла під час холодних днів і накопичуються небажані тепло в тепло. Заміна старих вікон з високою якістю, енергозбереження ПВХ або алюмінієві вікна можуть значно знизити втрати енергії і збільшити комфорт вашого будинку.

Якщо ви будете замінити вікна у вашому будинку, не дозволяйте різноманітність низьких цін профілів неякісних, щоб обдурити вас. Якісні вікна матимуть довге життя, в якій ви зрозумієте, величезні переваги підвищення енергоефективності та практики буде відновити початкові інвестиції.

many_okon

При заміні вікон необхідно звернути увагу на кілька аспектів. Коефіцієнт теплопередачі є одним з відмінних характеристик і профілю та скління. Коефіцієнт теплопередачі U позначає кількість тепла, яке проходить через один квадратний метр зі скла або рахунки протягом 1 години при різниці температур на обох сторонах 1 ступеня. Низький коефіцієнт забезпечує меншу втрату енергії і швидку окупність їхніх інвестицій в заміну вікон засобів. Коефіцієнт теплопередачі також хороший знак для порівняння різних типів ПВХ або алюмінію. У високому профілі якість ПВХ значення УФ діапазонах 1,3 – 1,0 Вт / м2К, і алюмінію з тепловою перерву закінчено 2,0 Вт / м2К. Це перший пріоритет вікон ПВХ на алюміній.

Адекватний вибір скління, узгоджений з виставки і розташування вікон, також є одним з найбільш важливих аспектів нових вікон. Коефіцієнт теплопровідності скла широко: Ug = 2,8 – 0,6 Вт / м2К, залежно від типу індивідуальної скла в його конструкції, товщина, загальної ширини скла і в присутності газоподібного аргону.

Заповнення простору між склом аргоном рекомендується як Argonat є кращим ізолятором, ніж повітря, і зробить більш ефективним вікна. Через скло можна контролювати і сонячний фактор. Це значення, яке вказує, проходження тепла від сонця через вікна в кімнаті. Його низькі значення роблять кондиціонер в будинок простіше, що призвело до скорочення витрат на електроенергію і забезпечує комфорт в спекотні дні.

 

Крім того, хорошими термічними характеристиками, можна очікувати, краще звукоізоляцію нового ПВХ або алюмінію. У порівнянні з дерева, пвх вікна неодноразово краще звукоізоляційні властивості, особливо в поєднанні зі склом, пропонуючи також високу ізоляцію від шуму.

Зі спеціальним обладнанням можна досягти високого рівня безпеки і комфорту у вашому домі. Навіть не вкладаючи апаратні засоби, захищені нові вікна пвх буде значно більш стійкі до фальсифікації старих дерев’яних вікон і дверей, а також використовувати його щодня легше експортувати механізми дерев’яних вікон. Можливість використання такого типу апаратного застосовується тільки до вікон ПВХ, що надає йому значну перевагу над алюмінію.

І останнє, але не менш – кваліфіковані установка. І краще вікно не буде достатньо ефективною, якщо воно не встановлена ​​правильно. Не гарна ідея, щоб встановити нові вікна самостійно, якщо ви не повністю впевнені у своїх навичок. Якщо ви вирішите ПВХ або алюмінієві вікна, рекомендується, щоб монтаж виконується кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом.

Метки: ,

Коментарі закрито.